Zákaznická podpora:+420731478932info@proptaky.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 4477 hodnocení
5
4415x
4
36x
3
4x
2
4x
1
18x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

P Avatar autora Patrika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.12.2021
Objednávám už po několikáté, bez problémů, rychlé dodání, pro nás výhodné velké balení, např. slunečnice. Vyjde levně.
JJ Avatar autora Jana Janebová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.12.2021
Celková spokojenost
D Avatar autora Dagmar Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2021
Rychlé doručení, kvalita
L Avatar autora Lukáš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2021
Ceny super, rychlost dodání,super komunikace, všechno jak má být!????
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2021
Objednávání již poněkolikáte a ptáci jsou maximálně spokojeni. Dodání skvělé.
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2021
Vše bez problému, směs parádní krmitko je porad plné ptáků.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2021
+ Rychlost dodání.
+ Kvalita

LO Avatar autora Lukáš Onderka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2021
Není co vytknout, spokojenost, rychle dodání, případné neschody velice rychle vyřešeny
L Avatar autora Lucie Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2021
Vše v naprostém pořádku. Děkuji a doporučuji.
HD Avatar autora Hana Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2021
Jsem spokojená s rychlou dodávkou i kvalitou.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2021
Rychlé dodání a kvalitní zboží krmivo
MS Avatar autora Milena Saláková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Není co vytknout. Spokojenost.
VH Avatar autora Věra Holubová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Jsem velmi spokojena.
D Avatar autora Daniel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Jsem velmi spokojen.
R Avatar autora Renata Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Rychlé dodání, doporučuji.
P Avatar autora Peter Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Rychlé dodání, spokojenost s nabídkou.
M Avatar autora Martina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Super obchod , rychlé dodání
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.12.2021
Komunikace s obchodem bez problémů, doručení zásilky v pořádku.
K Avatar autora Karel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2021
Super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2021
Velký výběr různého krmení pro venkovní ptáky a zároveň velký výběr velikosti balení s ním, že zejména ta velká se ve srovnání s jinými obchody výrazně vyplatí.

Ovládací prvky výpisu

4486 položek celkem