Dřevěné krmítko z cedrového dřeva

470 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Krmítko vyrobené z odolného, ​​trvanlivého cedrového dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte elegantní krmítko pro ptáky, které se bude vyjímat na vaší zahradě, balkoně či za oknem? Dřevěné krmítko z cedrového dřeva je nejen perfektním zásobníkem na zrní pro ptáky, ale také estetickou dekorací pro každý typ exteriéru.

Krmítko je vyrobeno z odolného, ​​trvanlivého cedrového dřeva. Cedr vyniká vysokou hustotou dřeva a tudíž je velice odolný proti povětrnostním vlivům a škůdcům, a to v průběhu celého roku. Ani silné deště a mrazy nepoškodí vzhled ani konstrukci krmítka. Naopak, jak už to u dřevěných krmítek bývá, s přibývajícím počtem sezón získávají autentickou patinu. 

Krmítko je určeno k zavěšení pro venkovní použití a má 4 přistávací bidýlka u krmících otvorů, aby se u zrní netvořily fronty. Krmítko pro ptáky z cedrového dřeva disponuje odnímatelnou, přesahující střechou. Díky tomu na zrní neprší a potřebné krmné směsi pro venkovní ptactvo se snadno doplňují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní ptactvo
Hmotnost: 1 kg
5
1x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
2
MD Avatar autora | 13.4.2021
Já jsem z krmítka docela zklamaná, je sice krásné, ale co je to platné, když není domyšleno. První nevýhodu jsem poznala už při plnění krmítka, a to že polovinu, možná víc otvoru na vsypání krmení zabírá lišta sloužící k zavěšení krmítka, překvapilo mne také tenké plexisklo a to, že bidýlka nejsou připevněná, jen prostrčená a mohou se pohybovat, čemuž přičítám fakt, že na krmítko ptáci nelétají. Taky nejspíš nepochopili kde si mají zrníčka nabrat, protože otvory jsou příliš malé a zvláště teď, když zase nasněžilo, vůbec nejsou vidět a pořád k tomu běhat nemůžu, abych je pročišťovala. Mám 2 podobná krmítka, tak jsem to ani moc neprohlížela a objednala, ale závěr je, že ptáci létají na všechna 4 stará krmítka, zatímco nové zůstává plné. Jedno krmítko mám klasické, otevřený domeček, druhé je domeček s pevným sklem, kde se krmení ptákům sype ze dvou stran do drážek na dnu krmítka a je opatřeno bidýlky, a zbývající dvě jsou právě podobné zakoupenému, jen upevnění je na boku, takže mi nezabírá nasypávací prostor, otvory kulaté, celé vyřízlé, uvnitř opatřené plíšky zamezujícími vypadávání semen, otvory jsou ze všech stran krmítka a před každým otvorem připevněné bidýlko, které se nehýbe, neprokluzuje, neprotáčí se. Pokud se výrobce nechá inspirovat, ráda si krmítko zakoupím, ale tento typ už ne. Ještě zkusím zvětšit otvory a nějak přilepit bidýlko, snad to pomůže. Dávám hvězdičku za estetiku a hvězdičku za kvalitní dřevo.
5
Avatar autora | 2.12.2020
Moc pěkné, naplněné černou slunečnicí, ale ptáčkové již týden nikde nejsou - kde jsou?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: